ATLAS Reality je realitní kancelář, která se pyšní zkušený prodejním týmem s dobrou znalostí různých Pražských lokalit a dovednostmi, které přinášejí bezkonkurenční služby, s důrazem na osobní péči věnovanou prodávajícím, pronajímatelům i potenciálním kupujícím a nájemcům nemovitosti.

Kancelář ATLAS reality byla založena v roce 1998, si vybudovala stabilní pozici na trhu v pražské aglomeraci, stejně jako i na Praze-západ a Praze-východ. Vladimír Stránský a jeho tým vynaloží maximální péči, aby zajistili, že ke každému úkonu od nezávazného ocenění nemovitosti, až po realizace následného pronájmu nebo prodeje nemovitosti, poskytne související poradenství týkající se nájemného, hypotéky, daní, stěhování, pojištění, dědictví a dalších záležitostí. To vše pod jednou střechou, dle konkrétních požadavků a finančních možností našeho klienta. Cílem naší společnosti je ochrana, pohodlí a jistota našich zákazníků, při dodržování přísně etických zásad. Pozitivní reference od našich spokojených zákazníků jsou pak naší nejlepší reklamou.

Od založení naší kanceláře jsme pro naše klienty vyhledali a zprostředkovali již více než 1000 nemovitostí k pronájmu a prodeji.

Rádi Vám bezplatně odpovíme na jakékoliv Vaše otázky ohledně Vašich nemovitostí, týkající se dědění, situace na trhu, prodeje, pronájmu, daní, ceny, odhadů a rekonstrukce.

 

Vladimír Stránský

majitel realitní kanceláře